¦wiêto 1-go Maja

¦wiêto 1 maja w tym roku obchodzone by³o w naszej szkole w nadzwyczaj uroczysty sposób. ¦wiadczyæ o tym mog± piêkne dekoracje obiektów szkolnych, jarz±ce siê mnóstwem ¶wiate³, rzucaj±ce swe blaski niemal na ca³e miasto. Ca³a m³odzie¿ naszego zak³adu przyczyni³a siê do u¶wietnienia tego ¶wiêta mas pracuj±cych ¶wiata przez wykonanie licznie podjêtych zobowi±zañ 1-wszo majowych. W przededniu ¶wiêta odby³a siê Akademia po³±czona z podsumowaniem wyników 3-go etapu wspó³zawodnictwa nauki i pracy spo³ecznej, w wyniku którego klasa III „c” po raz drugi w tym roku szkolnym zajê³a 1-sze miejsce. Przodownikom nauki i pracy spo³ecznej, oraz przodownikom pracy na tkalni wrêczono pami±tkowe dyplomy uznania. W dniu 1-go maja ca³a m³odzie¿ wziê³a udzia³ w pochodzie ulicznym. Tworzyli¶my jeden szereg sk³adaj±cy siê z kilku grup, które reprezentowa³y ró¿ne dziedziny ¿ycia w naszej szkole. Miêdzy innymi na uwagê zas³uguje grupa sanitarna, która po raz pierwszy wy³oni³a siê w szeregach pochodu. Po uroczysto¶ciach na skali miejskiej, odby³a siê u nas zabawa taneczna po³±czona z atrakcjami na cze¶æ przodowników pracy spo³ecznej i nauki, oraz sportu.