Zaproszenie na bezpłatne wydarzeniu dla dorosłych,
młodzieży i dzieci pn. „Mój sąsiad nietoperz ”


Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w środę 11 września 2019 r. w Sali Sportowej, Dzikowiec 94 a . Warsztaty rozpoczną się o godzinie 18.30 prelekcją o nietoperzach, następnie odbędzie się spotkanie z nietoperzem, a zakończą wieczornym spacerem z Chiropterologiem Anną Bator-Kocoł celem nasłuchiwania echolokacji nietoperzy pośród okolicznych zadrzewień i budynków. Całe wydarzenie potrwa ok 2,5 h. Serdecznie zapraszamy całe rodziny.

Warsztaty są bezpłatne, realizowane przez Stowarzyszenie Ziemi Dzierżoniowskiej w ramach projektu pn. "Unikalne piękno środowiska naturalnego Gór Sowich – kampania informacyjno-edukacyjna" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Ulotka Konferencji pt. Unikalne Piękno Środowiska Naturalnego Gór Sowich

Stowarzyszenie Ziemia DzierżoniowskaGóry Sowie


Poprawiony ( Piątek, 13 Wrzesień 2019 14:53 )