Pracownia przedmiotów zawodowych mechanicznych


alt alt
alt alt

Nazwa pracowni: Pracownia przedmiotów zawodowych

Lokalizacja: sala 10 - budynek Szkoły

Opiekun: Andrzej Stasiak

Ogólny opis pracowni:

Pracownia umożliwia realizację zajęć z zakresu przedmiotów zawodowych takich jak: podstawy konstrukcji maszyn, podstawy technik wytwarzania, organizacja procesów produkcji, technologia obróbki skrawaniem.

Wyposażenie podstawowe:

  • komputer, projektor multimedialny,
  • modele mechanizmów części maszyn,
  • przyrządy i urządzenia do pomiarów (mikroskopy warsztatowe, twardościomierz, elektroniczne przyrządy do pomiaru chropowatości, przyrządy suwmiarkowe, przyrządy mikrometryczne, średnicówki czujnikowe, sprawdziany, kątomierze).

Zawody nauczane:

  • Technik mechanik 311504
  • Technik pojazdów samochodowych 311513

Kwalifikacje:

Technik mechanik:

  • kwalifikacja M.19 - Użytkowanie obrabiarek skrawających
  • kwalifikacja M.44 - Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń

Poprawiony ( Piątek, 03 Kwiecień 2015 18:26 )