Konkurs "Szkoła Zawodowa - mój wybór"


Rok Szkoły Zawodowców

Ministerstwo Edukacji Narodowej serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie „Szkoła zawodowa – mój wybór”. Celem konkursu jest upowszechnianie kształcenia zawodowego poprzez wybór i prezentację najlepszych prac uczniów. Zadaniem uczestników będzie wykazanie się umiejętnościami, kreatywnością i takim sposobem prezentacji tematu, który zachęci młodych ludzi do świadomego planowania własnej kariery edukacyjno-zawodowej.

Zgodnie z regulaminem formuła konkursu jest otwarta. Do konkursu zapraszamy wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy zaprezentują swój talent w jednej z trzech kategorii: praca pisemna, praca plastyczna lub film.

Dokonania pretendentów do tytułu laureatów konkursu „Szkoła zawodowa – mój wybór” oceni kapituła konkursu, według jednolitych kryteriów zapisanych w regulaminie.

Informacji w szkole na temat konkursu udzielają pani Agnieszka Nowakowska, pani Małgorzata Greiner oraz dyrektor Ireneusz Rutowicz.

Więcej informacji w załącznikach:

Regulamin konkursu
Zgłoszenie na konkurs
Oświadczenie dla ucznia
Oświadczenie dla nauczyciela


[Powrót]

Poprawiony ( Czwartek, 08 Styczeń 2015 16:08 )